“Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.”

Анри Барбюс

Школа І – ІІІ ступенів № 218 Деснянського району міста Києва почала працювати в 1977 році.

Сьогодні – це школа з українською мовою навчання та вивченням двох іноземних мов: англійської(з 1-го по 11-й класи) та французької( з 5-го по 11-й класи)

Проектна потужність школи 1176 учнів

Станом на 05 вересня в школі навчається 522 дітей

Для організації освітнього процесу у школі працюють: 10 кабінетів початкової школи оснащені за сучасними передовими технологіями,

2 кабінети української мови та літератури,

3 кабінети іноземних мов,

2 кабінети математики,один з яких оснащений інтерактивним комплексом,

2 сучасні  кабінети інформатики,

кабінет фізики з інтерактивним комплексом, хімії, біології, географії, майстерні, спортивна зала, бібліотека, актова зала, кабінети практичного психолога та логопеда,дефектолога, ресурсна кімната для дітей з особливими освітніми потребами,сучасна їдальня, відремонтована в 2019 році.

У 2021-2022 н.р. у школі функціонує 10 класів  з інклюзивною формою навчання(1-А, 2-А,2-Б, 3-Б,4-А, 4-А,5-А,5-Б,6-А,6-Б,9-А), в яких навчається 18 учнів з особливими освітніми потребами (навчання відбувається за Індивідуальними програмами розвитку). В усіх класах з інклюзивною формою навчання працюють асистенти вчителів. До роботи з учнями з ООП залучено додаткових фахівців: психолога та логопеда.

Робота педагогічного колективу школи № 218 у 2021/2022 навчальному році спрямована на виконання Закону України «Про освіту» та інших чинних нормативних актів,а також на реалізацію науково-методичної теми «Розвиток життєвих компетентностей учня на всіх етапах становлення особистості».

Місія нашого закладу:

-створення найбільш сприятливого освітнього простору для розвитку дітей;
-створення умов для здобуття якісної освіти;
-включення дітей з особливими освітніми потребами в навчальний процес закладу

Візія закладу:

– школа успіху кожної дитини;

-навчання протягом життя;

-розвиток компетенцій здобувачів освіти, необхідних у сучасному світі

Мета освітньої роботи в закладі :

-створення комфортних умов для учасників освітнього процесу;

-оновлення інтер’єрів;

-застосування ІКТ,STEM-кабінетів;

-оновлення шкільних меблів;

-абезпечення мультимедійними комплексами;

Наша школа це-

– школа творчості для вчителів;

– школа спокою для батьків;

– школа радості для дітей