“Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.”                                                                                                                                    Анри Барбюс

Вітаємо на сайті нашого закладу освіти – школи І-ІІІ ступенів №218 Деснянського району міста Києва

Це сучасна школа, що є світом знань, гармонії та любові, в якій приємно вчитись і працювати.

Педагогічний колектив допомагає учням не тільки здобути міцні знання, а ще відкриває чарівний світ науки та знань, робить все для того, щоб шкільні роки промайнули з радістю та приємними згадками про спортивні свята, подорожі, веселі хвилини позакласного життя, захоплюючі миті відкриттів та наукової роботи.

Активна співпраця адміністрації школи, педагогічного колективу, учнівського самоврядування,  батьківської громади, забезпечує успішне вирішення різних завдань.

Маємо надію, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної та цікавої інформації, дізнаються про історію й сьогодення школи, про досягнення, організацію навчального процесу й активне шкільне життя, і, звичайно, про людей, які тут працюють і навчаються.

Школа І – ІІІ ступенів № 218 Деснянського району міста Києва почала працювати в 1977 році.

Сьогодні – це школа з українською мовою навчання та вивченням двох іноземних мов: англійської(з 1-го по 11-й класи) та французької( з 5-го по 11-й класи)

Проектна потужність школи 1176 учнів 

 

Для організації освітнього процесу у школі працюють: 10 кабінетів початкової школи оснащені за сучасними передовими технологіями,

2 кабінети української мови та літератури,

3 кабінети іноземних мов(облаштовані сучасною мультимедійною технікою),

2 кабінети математики,один з яких оснащений інтерактивним комплексом,

2 сучасні  кабінети інформатики,

кабінет фізики з інтерактивним комплексом, хімії, біології, географії, майстерні, спортивна зала, бібліотека, актова зала, кабінети практичного психолога та логопеда,дефектолога, ресурсна кімната для дітей з особливими освітніми потребами,сучасна їдальня, відремонтована в 2019 році.

Всі кабінети закладу підключені до мережі Інтернет.

 

У 2022-2023 н.р. у школі функціонує 11 класів  з інклюзивною формою навчання(1-А, 2-А,3-А,3-Б,4-Б,5-А,6-А,6-Б,7-А,7-Б,10), (навчання відбувається за Індивідуальними програмами розвитку). В усіх класах з інклюзивною формою навчання працюють асистенти вчителів. До роботи з учнями з ООП залучено додаткових фахівців: психолога та логопеда.

Робота педагогічного колективу школи № 218 у 2022/2023 навчальному році спрямована на виконання Закону України «Про освіту» та інших чинних нормативних актів,а також на реалізацію науково-методичної теми «Розвиток життєвих компетентностей учня на всіх етапах становлення особистості».

Місія нашого закладу:

-створення найбільш сприятливого освітнього простору для розвитку дітей;
-створення умов для здобуття якісної освіти;
-включення дітей з особливими освітніми потребами в навчальний процес закладу

Візія закладу:

– школа успіху кожної дитини;

-навчання протягом життя;

-розвиток компетенцій здобувачів освіти, необхідних у сучасному світі

Мета освітньої роботи в закладі :

-створення комфортних умов для учасників освітнього процесу;

-оновлення інтер’єрів;

-застосування ІКТ,STEM-кабінетів;

-оновлення шкільних меблів;

-абезпечення мультимедійними комплексами;

          Наша школа це-

– школа творчості для вчителів;

– школа спокою для батьків;

– школа радості для діт